کلیات داینامیکس فارسی سامهر

ابزار فارسی ساز داینامیکس سامهر ، علاوه بر فارسی سازی محیط داینامیکس نسخه ۹، دارای تقویم شمسی می‌باشد. خصوصیت انحصاری ابزار سامهر آنست که محیط استاندارد وب داینامیکس و واسط جدید Unified Interface را شامل می‌شود.

Banner
داینامیکس فارسی سامهر​

زیر ساخت داینامیکس

داینامیکس ۳۶۵ زیرساختی حاوی امکانات کامل یک سیستم ساز مبتنی بر فرآیند (BPMS) می‌باشد. این زیرساخت به تیم توسعه نرم‌افزار امکان می‌دهد که در اسرع وقت، فرآیندهای یک کسب و کار را مکانیزه نماید.

تفاوت زیر ساخت داینامیکس با سیستم های موجود در بازار آنست که هر از چندگاهی نسخه جدیدی منتشر شده و امکانات متعددی را در اختیار کاربر نهایی قرار می‌دهد. این امکانات بدون نیاز به هزینه های مازاد می‌باشد.   

فارسی ساز داینامیکس سامهر

یکی از زیبایی‌های Microsoft Dynamics 365 تطبیق پذیری آن است. نسخه فارسی شده Microsoft Dynamics شرکت سام، سامهر نام داشته و تنها نسخه‌ی فارسی موجود در بازار ایران است که هر دو واسط کاربری تحت وب و واسط کاربری جدید مایکروسافت با عنوان Unified Interface را در بر می‌گیرد.

واسط کاربری جدید Unified Interface‌، که نمونه ای از تصاویر آن در مقابل مشاهده می‌شود، محیطی است که مایکروسافت بنا دارد تا منبعد روی آن سرمایه گذاری نماید. هم اینک بسته‌های نرم‌افزاری خود را که در قالب ماژول‌های یک سیستم یکپارچه عرضه شده، با این شکل و نما منتشر نموده است.

از ماه اکتبر ۲۰۲۰، Unified Interface تنها رابط کاربری تمام برنامه‌های Dynamics 365  خواهد بود. رابط یکپارچه داینامیکس ۳۶۵ (UI) اجازه تعامل یکپارچه کاربر را در دسکتاپ، موبایل و Outlook را فراهم می‌نماید.

داینامیکس فارسی سامهر​